DUNAVOX Sera-143 aktywnie chłodzi Twoją ulubioną butelkę szampana lub prosecco i utrzymuje ją w odpowiedniej temperaturze, gwarantując orzeźwiającą świeżość. Idealny do wygodnego przechowywania 143 butelek szampana. Model jednokomorowy, wolnostojący i do zabudowy, wyróżniający się eleganckim wyglądem oraz uchwytem ze stali nierdzewnej. Butelki są eksponowane na opatentowanych półkach prezentacyjnych, umieszczonych w efektownym wnętrzu oświetlonym na biało, bursztynowo i niebiesko. Prosimy pamiętać, że ten model nadaje się zarówno do zastosowania wolnostojącego, jak i do zabudowy.
Sera-143 doskonale sprawdzi się nie tylko przy większych butelkach, takich jak szampan czy prosecco, ale jest także w pełni przystosowana do butelek typu Bordeaux, burgundzkich i z Doliny Rodanu.
Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji specyfikacji produktu bez wcześniejszego powiadomienia. Prosimy zauważyć, że mogą wystąpić niewielkie różnice między rzeczywistymi produktami a zdjęciami lub opisami prezentowanymi na naszej stronie internetowej.
| Kolor | RAL, Czarny, Stal nierdzewna |
|---|---|
| Typ instalacji | Wolnostojący lub do zabudowy |
| Pojemność na butelki | 143 |
| Całkowita pojemność (litry) | 468 |
| Typ otwierania | Ukryty uchwyt, Uchwyt |
| Typ zawiasów | Regularny (Pivot) |
| Typ wyświetlacza | Ekran dotykowy LED |
| Strefa chłodzenia | Pojedynczy |
| Zakres chłodzenia | 5-20°C |
| Instrukcja obsługi | Odpowiedni do przechowywania butelek szampana |
| Grzałka | Nie |
| Wymagania instalacyjne | Wentylacja przez przedni grill |
| Klasa energetyczna | G |
| Zużycie energii | 162 kWh/a |
| Moc znamionowa | 220-240V, 50Hz 1,3A |
| Wymiary brutto (wys. x szer. x gł.) w mm | 1970x700x745 |
| Wymiary produktu (wys. x szer. x gł.) w mm | 1835x655x680 |
| Masa netto | 106 |
| Półka | Półki z widocznymi etykietami |
| Poziom hałasu | 40dB |
| Niska wibracja | Tak |
| Typ chłodzenia | Chłodzenie wspomagane wentylatorem, sprężarka inwerterowa |
| Szklane drzwi | Ochrona UV, 3 warstwy szkła, drzwi odwracalne |
| Oświetlenie wnętrza | Wielokolorowe światło LED (białe, bursztynowe, niebieskie) |
| Wifi + Aplikacja Smart | Nie |
| Gwarancja | 3 lata na części i robociznę + 2 lata na sprężarkę |