Model o dwóch strefach temperatury, mieszczący 17 butelek, o szerokości 300 mm, przeznaczony do zabudowy podblatowej. Posiada elegancką obudowę oraz uchwyt drzwi wykonany ze stali nierdzewnej. DUNAVOX Flow-17 doskonale sprawdzi się w nowoczesnych kuchniach. Butelki są umieszczone na solidnych, drewnianych półkach w efektownym, jasnoniebieskim wnętrzu. Prosimy pamiętać, że ten model jest przeznaczony do zabudowy podblatowej.
Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji specyfikacji produktu bez wcześniejszego powiadomienia. Prosimy zauważyć, że mogą wystąpić niewielkie różnice między rzeczywistymi produktami a zdjęciami lub opisami prezentowanymi na naszej stronie internetowej.
| Kolor | Matowy czarny, RAL, Czarny, Stal nierdzewna |
|---|---|
| Typ instalacji | Podblatowy |
| Pojemność na butelki | 17 |
| Całkowita pojemność (litry) | 58 |
| Typ otwierania | Uchwyt |
| Typ zawiasów | Regularny (Pivot) |
| Typ wyświetlacza | Ekran dotykowy LED |
| Strefa chłodzenia | Podwójny |
| Zakres chłodzenia | 5-12°C // 12-20°C |
| Instrukcja obsługi | Regulacja w zakresie 10–70 mm* wysokość zależy od modelu |
| Grzałka | Tak |
| Wymagania instalacyjne | Frontowa wentylacja cokołowa |
| Klasa energetyczna | G |
| Zużycie energii | 135 kWh/a |
| Moc znamionowa | 220-240V, 50Hz, 0,65A |
| Wymiary brutto (wys. x szer. x gł.) w mm | 855×330×635 |
| Wymiary produktu (wys. x szer. x gł.) w mm | 815x295x570 |
| Masa netto | 31 |
| Nóżki | Regulowana w zakresie 10-70 mm* wysokość zależy od modelu |
| Półka | Wysuwane drewniane półki |
| Poziom hałasu | 39dB |
| Niska wibracja | Tak |
| Typ chłodzenia | Chłodzenie wspomagane wentylatorem, kompresor |
| Szklane drzwi | Ochrona UV, 3 warstwy szkła, drzwi odwracalne |
| Oświetlenie wnętrza | Niebieskie oświetlenie LED |
| Wifi + Aplikacja Smart | Nie |
| Gwarancja | 3 lata na części i robociznę + 2 lata na sprężarkę |