Jednostrefowy model podblatowy o szerokości 300 mm, mieszczący 19 butelek, wyróżniający się eleganckim wyglądem oraz uchwytem ze stali nierdzewnej. DUNAVOX Flow-19 to idealny wybór do nowoczesnych kuchni. Butelki spoczywają na solidnych, drewnianych półkach umieszczonych w efektownym, jasnoniebieskim wnętrzu. Prosimy pamiętać, że ten model jest przeznaczony wyłącznie do zabudowy podblatowej.
Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji specyfikacji produktu bez wcześniejszego powiadomienia. Prosimy zauważyć, że mogą wystąpić niewielkie różnice między rzeczywistymi produktami a zdjęciami lub opisami prezentowanymi na naszej stronie internetowej.
| Kolor | Czarny, Stal nierdzewna, RAL |
|---|---|
| Typ instalacji | Podblatowy |
| Pojemność na butelki | 19 |
| Całkowita pojemność (litry) | 58 |
| Typ otwierania | Uchwyt |
| Typ zawiasów | Regularny (Pivot) |
| Typ wyświetlacza | Ekran dotykowy LED |
| Strefa chłodzenia | Pojedynczy |
| Zakres chłodzenia | 5-20°C |
| Instrukcja obsługi | Regulacja w zakresie 10–70 mm* wysokość zależy od modelu |
| Grzałka | Nie |
| Wymagania instalacyjne | Frontowa wentylacja cokołowa |
| Klasa energetyczna | G |
| Zużycie energii | 118 kWh/a |
| Moc znamionowa | 220-240V, 50Hz, 0,7A |
| Wymiary brutto (wys. x szer. x gł.) w mm | 855×330×635 |
| Wymiary produktu (wys. x szer. x gł.) w mm | 815x295x570 |
| Masa netto | 29 |
| Nóżki | Regulowana w zakresie 10-70 mm* wysokość zależy od modelu |
| Półka | Wysuwane drewniane półki |
| Poziom hałasu | 39dB |
| Niska wibracja | Tak |
| Typ chłodzenia | Chłodzenie wspomagane wentylatorem, kompresor |
| Szklane drzwi | Ochrona UV, 3 warstwy szkła, drzwi odwracalne |
| Oświetlenie wnętrza | Niebieskie oświetlenie LED |
| Wifi + Aplikacja Smart | Nie |
| Gwarancja | 3 lata na części i robociznę + 2 lata na sprężarkę |