Jednostrefowy, wolnostojący model mieszczący 183 butelki z serii DUNAVOX Grande. DUNAVOX Grande-194, charakteryzujący się eleganckim wyglądem, doskonale sprawdzi się we współczesnych kuchniach, hotelach i restauracjach. Butelki opierają się na drewnianych półkach umieszczonych w efektownym, jasnoniebieskim wnętrzu. Prosimy pamiętać, że model ten nadaje się zarówno do zastosowania wolnostojącego, jak i do zabudowy.
Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji specyfikacji produktu bez wcześniejszego powiadomienia. Prosimy zauważyć, że mogą wystąpić niewielkie różnice między rzeczywistymi produktami a zdjęciami lub opisami prezentowanymi na naszej stronie internetowej.
| Kolor | Czarny, Stal nierdzewna, RAL |
|---|---|
| Typ instalacji | Wolnostojący lub do zabudowy |
| Pojemność na butelki | 183 |
| Całkowita pojemność (litry) | 496 |
| Typ otwierania | Uchwyt |
| Typ zawiasów | Regularny (Pivot) |
| Typ wyświetlacza | Ekran dotykowy LED |
| Strefa chłodzenia | Pojedynczy |
| Zakres chłodzenia | 5-20°C |
| Instrukcja obsługi | Może być zabudowany, nie zakrywaj przedniego grilla |
| Grzałka | Tak |
| Wymagania instalacyjne | Wentylacja przez przedni grill |
| Klasa energetyczna | G |
| Zużycie energii | 179 kWh/a |
| Moc znamionowa | 220-240V, 50Hz, 1,1A |
| Wymiary brutto (wys. x szer. x gł.) w mm | 1970x700x745 |
| Wymiary produktu (wys. x szer. x gł.) w mm | 1835x655x680 |
| Masa netto | 108 |
| Nóżki | - |
| Półka | Teleskopowe drewniane półki |
| Poziom hałasu | 40dB |
| Niska wibracja | Tak |
| Typ chłodzenia | Chłodzenie wspomagane wentylatorem, kompresor |
| Szklane drzwi | Ochrona UV, 3 warstwy szkła, drzwi odwracalne |
| Oświetlenie wnętrza | Białe światło LED |
| Wifi + Aplikacja Smart | Nie |
| Gwarancja | 3 lata na części i robociznę + 2 lata na sprężarkę |