DUNAVOX Sera-40 aktywnie schładza Twoją ulubioną butelkę szampana lub prosecco i utrzymuje ją w optymalnej temperaturze, zapewniając świeżość. Idealny do wygodnego przechowywania 40 butelek szampana. Odkryj wyrafinowanie naszego jednokomorowego modelu podblatowego, zaprojektowanego z myślą o nowoczesnej estetyce i elegancji. Wybierz ponadczasową wersję ze stali nierdzewnej, wyposażoną w wysokiej jakości stalowy uchwyt, lub postaw na całkowicie czarną wersję ze szkła z dyskretnie ukrytym uchwytem, która dopełni minimalistyczne wnętrze. Butelki są podtrzymywane na patentowanych półkach ekspozycyjnych, umieszczonych w efektownym wnętrzu oświetlonym na biało, bursztynowo i niebiesko. Prosimy pamiętać, że ten model jest przeznaczony do zabudowy pod blatem i nie może być używany jako model wolnostojący. Sera-40 doskonale sprawdzi się nie tylko do większych butelek, takich jak szampan czy prosecco, ale także do butelek typu Bordeaux, burgundzkich czy z Doliny Rodanu.
Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji specyfikacji produktu bez wcześniejszego powiadomienia. Prosimy zauważyć, że mogą wystąpić niewielkie różnice między rzeczywistymi produktami a zdjęciami lub opisami prezentowanymi na naszej stronie internetowej.
| Kolor | Czarny, Stal nierdzewna, RAL |
|---|---|
| Typ instalacji | Podblatowy |
| Pojemność na butelki | 40 |
| Całkowita pojemność (litry) | 137 |
| Typ otwierania | Ukryty uchwyt |
| Typ zawiasów | Regularny (Pivot) |
| Typ wyświetlacza | Ekran dotykowy LED |
| Strefa chłodzenia | Pojedynczy |
| Zakres chłodzenia | 5-20°C |
| Instrukcja obsługi | Odpowiedni do przechowywania butelek szampana |
| Grzałka | Nie |
| Wymagania instalacyjne | Wentylacja przez przedni grill |
| Klasa energetyczna | E |
| Zużycie energii | 83 kWh/a |
| Moc znamionowa | 220-240V, 50Hz, 0,85A |
| Wymiary brutto (wys. x szer. x gł.) w mm | 880x660x625 |
| Wymiary produktu (wys. x szer. x gł.) w mm | 813x595x570 |
| Masa netto | 51 |
| Nóżki | - |
| Półka | Półki z widocznymi etykietami |
| Poziom hałasu | 38dB |
| Niska wibracja | Tak |
| Typ chłodzenia | Chłodzenie wspomagane wentylatorem, kompresor |
| Szklane drzwi | Ochrona UV, 3 warstwy szkła, drzwi odwracalne |
| Oświetlenie wnętrza | Wielokolorowe światło LED (białe, bursztynowe, niebieskie) |
| Wifi + Aplikacja Smart | Nie |
| Gwarancja | 3 lata na części i robociznę + 2 lata na sprężarkę |