DUNAVOX Sera-58 aktywnie schładza Twoją ulubioną butelkę szampana lub prosecco i utrzymuje ją w idealnej, orzeźwiającej temperaturze. Idealny do wygodnego przechowywania 58 butelek szampana. Model dwustrefowy, wolnostojący i do zabudowy, wyróżniający się elegancką obudową oraz uchwytem drzwi ze stali nierdzewnej. Butelki są umieszczone na opatentowanych półkach ekspozycyjnych w efektownym, podświetlanym wnętrzu w kolorze białym, bursztynowym i niebieskim. Górna strefa musi być chłodniejsza niż dolna strefa. Uwaga: ten model jest odpowiedni zarówno do użytkowania wolnostojącego, jak i do zabudowy.
Sera-58 doskonale sprawdzi się nie tylko przy większych butelkach takich jak szampan i prosecco, ale może być także używana do przechowywania butelek typu Bordeaux, burgundzkich i z Doliny Rodanu.
Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji specyfikacji produktu bez wcześniejszego powiadomienia. Prosimy zauważyć, że mogą wystąpić niewielkie różnice między rzeczywistymi produktami a zdjęciami lub opisami prezentowanymi na naszej stronie internetowej.
| Kolor | Czarny, Stal nierdzewna, RAL |
|---|---|
| Typ instalacji | Wolnostojący lub do zabudowy |
| Pojemność na butelki | 58 |
| Całkowita pojemność (litry) | 258 |
| Typ otwierania | Ukryty uchwyt, Uchwyt |
| Typ zawiasów | Regularny (Pivot) |
| Typ wyświetlacza | Ekran dotykowy LED |
| Strefa chłodzenia | Podwójny |
| Zakres chłodzenia | 5-20°C // 5-20°C |
| Instrukcja obsługi | Obie strefy można ustawiać niezależnie |
| Grzałka | Nie |
| Wymagania instalacyjne | Wentylacja przez przedni grill |
| Klasa energetyczna | G |
| Zużycie energii | 128 kWh/a |
| Moc znamionowa | 220-240V, 50Hz 0,85A |
| Wymiary brutto (wys. x szer. x gł.) w mm | 1260x660x745 |
| Wymiary produktu (wys. x szer. x gł.) w mm | 1215x595x680 |
| Masa netto | 70 |
| Nóżki | - |
| Półka | Półki z widocznymi etykietami |
| Poziom hałasu | 40dB |
| Niska wibracja | Tak |
| Typ chłodzenia | Chłodzenie wspomagane wentylatorem, sprężarka inwerterowa |
| Szklane drzwi | Ochrona UV, 3 warstwy szkła, drzwi odwracalne |
| Oświetlenie wnętrza | Wielokolorowe światło LED (białe, bursztynowe, niebieskie) |
| Wifi + Aplikacja Smart | Nie |
| Gwarancja | 3 lata na części i robociznę + 2 lata na sprężarkę |